LajmiVOX – Page 32 – Lajmi.net

Aktuale

Pamje nga sulmi me armë kimike në Siri

Burra të zhveshur të shtrirë në dysheme dhe fëmijë të cilët duket se nuk mund të kontrollojnë dridhjet e trupit të tyre. Panik, britma dhe lutje në sfond. Këto janë disa nga imazhet e vrazhda që administrata e Obamës u ka shfaqur një grupi të zgjedhur të senatorëve në dyer të mbyllura për të justifikuar […]...

8 September, 2013Lexo më shumë
 

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion