Ky është komenti që Bebe Rexha i la Jennifer Lopezit – Lajmi.net
Ky është komenti që Bebe Rexha i la Jennifer Lopezit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:06, 13 January 2018
Është 48 vjeçe, por që të gjithë ia kanë lakmi për format trupore.

Aktorja dhe këngëtarja, Jennifer Lopez vazhdon të jetë në mesin e femrave më atraktive në planet, shkruan lajmi.net.

Ajo tash e një kohë është në lidhje me Alex Rodriguez, lidhje kjo e cila deri tani po funksionon mirë.

Në llogarinë e saj në Instagram, JLo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet e veshur me të zeza, veshje kjo që theksonte linjat e këngëtares.

“Mahnitëse”, është mbishkrimi që këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha i la asaj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO