Ky është hiti i vitit 2016 (Video) – Lajmi.net
Ky është hiti i vitit 2016 (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentKënga e javësShowBiz 22:31, 31 December 2016
Emisioni "Mirage" ka hapur sondazhin online për të votuar hitin e vitit 2016, gjithashtu ne kemi numrëuar edhe klikimet në Youtube dhe deklaratat e qytetarëve.

Nga gjithë kjo kemi arritur të shpallim këngën më të mirë të vitit 2016, e për kë bëhet fjalë mund ta kuptoni në materialin më poshtë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Hiti i Vitit 2016

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown