Ky do të jetë transferimi i parë i Barcelonës këtë verë (FOTO) – Lajmi.net
Ky do të jetë transferimi i parë i Barcelonës këtë verë (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:53, 16 June 2017
Transferimi i parë i Barcelonës këtë verë vjen nga Brazili.

Trajneri i ri i Barcelonës, Ernesto Valverde, dëshiron që në ‘Camp Nou’ të sjellë mbrojtësin Yerri Mina.

22 vjeçari kolumbian është pjesë e Palmeiras.

Mina është pjesë e Palmeiras që nga viti 2016, dhe deri më tani ka regjistruar 13 paraqitje dhe ka shënuar katër gola./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Yerry Mina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush