Ky baba s’mundi të ndalë lotët kur pa dhuratën nga fëmijët e tij (Video) – Lajmi.net
Ky baba s’mundi të ndalë lotët kur pa dhuratën nga fëmijët e tij (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 16:07, 20 March 2017
Fëmijët që kujdesen për lumturinë e prindërve të tyre janë me të vërtetë inspirim, transmeton lajmi.net

Pasi që qeni i këtij babai kishte ngordhur, fëmijët e tij vendosën që t’ia risjellin buzëqeshjen në fytyrën e tij.

Vajza e tij i kishte thënë se ka diçka për të, dhe se duhej të shikonte brenda kutisë.

Sapo pa brenda, emocionet u rritën sa që shkaktuan lotë lumturie. Djali i tij më pas i tha “të dua shumë babi.”

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Babai, Dhuratë, qen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball