Kur frutat dhe perimet duken si njerëz – Lajmi.net
Kur frutat dhe perimet duken si njerëz
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:12, 13 April 2018
Frutat dhe perimet ndonjëherë marrin forma të çuditshme.

Shumë shpesh këto krijime natyrore nuk arrijnë të dalin as në supermarkete për shkak të pamjes së tyre jo-uniforme.

Çdo vit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjashtë miliardë kilogramë bimë “të shëmtuara” hidhen tutje . Kjo është për të ardhur keq, pasi forma e tyre e pazakontë i bën këto perime të veçanta dhe shpesh edhe me dukje njerëzore.

Fjalët kyçe: Fruta, Njerëz, pamje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper