Klubin kosovar nuk e ndal as bora – Lajmi.net
Klubin kosovar nuk e ndal as bora
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:50, 25 January 2018
Temperaturat nën 0 dhe bora nuk e kanë penguar klubin që të filloj përgatitjet.

Bëhet fjalë për grupin futbollistik ‘KF Minatori’ nga Magura.

Nga fotot e publikuara në rrjetin social Facebook shihen futbollistët e rinj duke ushtruar.

KF.Minatori në krye me shtabin teknik Faruk Statovci, dhe kryetar Trashigim Zeneli po bëhen gati për sezonën e vitit 2018.

Për më tepër shikoni disa foto nga ushtrimet.

    

Fjalët kyçe: Minatori

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush