Kjo shtëpi e viteve të 60-ta kushton 2.5 milionë euro, shikojeni nga brenda që të dashuroheni në të (FOTO) – Lajmi.net
Kjo shtëpi e viteve të 60-ta kushton 2.5 milionë euro, shikojeni nga brenda që të dashuroheni në të (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:45, 15 May 2017
Kjo shtëpi e viteve të 60-ta në Salcombe Bay, Devo është hedhur në shitje për 2.5 milion euro dhe pasi të shikoni fotografitë do ta kuptoni pse.

Shtëpia nga jashtë nuk duket speciale, por nga brenda ajo është një parajsë e vërtetë në tokë, transmeton lajmi.net

Për brenda është tejet shtëpi moderne, ka pamje nga deti, një kopsht i mrekullueshëm, pishinë e piano, të gjitha këto gjëra sigurojnë pushim të padiskutueshëm.

Shikoni fotografitë./Lajmi.net/ 

nintchdbpict000323846068-e1494855994564 nintchdbpict000323846077-e1494856011673 nintchdbpict000323846079-e1494856045689 nintchdbpict000323846108-e1494855953116 nintchdbpict000323846109-e1494855859697 nintchdbpict000323846120-e1494856086885 nintchdbpict000323846125-e1494856065133

Fjalët kyçe: shtepi, Vitet e 60-ta

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion