Kjo është performanca e ‘zjarrtë’ e Robbie Williams dhe Aida Garifullina në Kampionat – Lajmi.net
Kjo është performanca e ‘zjarrtë’ e Robbie Williams dhe Aida Garifullina në Kampionat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:14, 14 June 2018
Robbie Williams dhe Aida Garifullina kanë hapur Kampionatin Botëror "Rusia 2018".

E padyshim se nuk kishte si të mungonte një atmosferë e ‘zjarrtë’ nën performancën e dy artistëve të suksesshëm, shkruan lajmi net.

Përmes një video që ka publikuar sopranoja ruse në Instagram, tregon se është një nga momentet më të paharruara në jetën e saj.

“Moment i paharruar, Un hala nuk mund të besoj që isha në skenë për të performuar në Kupën e botës 2018”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Robbie Williams pas hapjes së Botërorit u përfol për veprimin e pahijshëm që bëri para kamerës, duke i drejtuar gishtin e mesit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO