Kështu mund ta mbyllni Instagramin përgjithmonë ose përkohësisht (Video) – Lajmi.net
Kështu mund ta mbyllni Instagramin përgjithmonë ose përkohësisht (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 15:16, 3 June 2017
Mbyllja e profilit tuaj në Instagram mund të jetë e përhershme ose e përkohshme.

Megjithatë janë të shumtë ata që nuk e kanë ditur këtë dhe tani mund të mësoni lehtë këtë opsion.

Mjafton ta ndiqni këtë video për të parë se si përherë apo përkohësisht.

Fjalët kyçe: Instagram, mbyllje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool