Këngëtarja e njohur më në fund i tha ‘lamtumirë’ drogës (Foto) – Lajmi.net
Këngëtarja e njohur më në fund i tha ‘lamtumirë’ drogës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:02, 20 March 2017
Demi Lovato asnjëherë nuk i ka mohuar problemet e saja me drogën, depresionin, si dhe problemet me ushqyerjen dhe vetëbesimin.

Mirëpo, ajo tashmë e ka lënë drogën dhe në javën e kaluar i ka festuar pesë vjet abstinencë nga kjo shprehi e keqe.

”Jam shumë falënderuese. Ka qenë ky një udhëtim i vërtetë me shumë ngritje dhe rënie. Aq herë kam dashur të kthehem, por i jam lutur Zotit që të më çlirojë nga obsesioni”, tha ajo duke shtuar:

”Jam shumë krenare me veten, mirëpo nuk do t’ia dilja pa fuqinë shtesë që ma kanë dhënë familjarët, miqtë dhe të gjithë ata që më kanë mbështetur”.

Fjalët kyçe: Demi Lovato

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool