Kendall Jenner zhvishet për “LOVE Magazine” – Lajmi.net
Kendall Jenner zhvishet për “LOVE Magazine”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 0:00, 9 August 2018
22 vjeçrja hoqi pothuajse të gjitha për botimin e ri të “LOVE Magazine”

Kendall Jenner vendosi të paraqitet topless në pjesën e sipërme, duke veshur vetëm një palë bikini të kuqe, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Modelja kishte pozuar në pishinë, ndërsa i linte pak vend imagjinatës, vetëm me të brendshme.

Kendall thuhet se është në lidhje me Ben Simmons, me të cilin është parë shumë herë bashkë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO