Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë! – Lajmi.net
Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:51, 12 October 2018
Kendall Jenner është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen.

Ajo ka bërë që të gjithë mediat të kthejnë vëmendjen nga ajo për paraqitjet e saj të fundit, shkruan lajmi net.

Kendall ndau dy fotografi me ndjekësit gjersa pozon tërësisht e zhveshur e cila e fotografon veten në pasqyrë.

Imazhe si këto të Duas kanë marrë pëlqime dhe komente të llojllojshme nga ndjekësit e shumtë që posedon në Instagram.

Motra e vogël e yllit, Kim Kardashian jo më kot numëron mbi 96 milionë ndjekës në profilin zyrtar, Instagram.

Nuk është hera e parë kur Kendall shfaqet e tillë, pasi paraqitjet e saj janë gjithnjë në fokus të publikut. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

i love naps

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO