Kemali se ka ndërmend të ndalet, ja hapi i radhës (Video) – Lajmi.net
Kemali se ka ndërmend të ndalet, ja hapi i radhës (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:57, 16 July 2017
Aktori i njohur turk Burak Oscvit i njohur me rolin e tij si Kemali tek Kara Sevda, ani pse ka përfunduar me këtë projekt ka përveshur mëngët për filmin e radhës, shkruan Sovrani.info

Ai përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar që shumë shpejt do të ketë premierën filmi me i ri “Kardesim Benim 2”.

Burak pas dasmës me Fahriye Evce, ka pushuar në ishujt Maldive dhe tashmë është rikthyer në punë dhe sipas medieve turke ka shumë surpriza për fansat.
Prandaj rrini sy hapur.

Kardeşimle ilk gün paydosu böyle keyifli olur. @kardesimfilm @muratboz

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

 

Fjalët kyçe: Burak Oscvit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush