Kadri Veseli sërish pjesë e serialit ‘O sa mirë’ – Lajmi.net
Kadri Veseli sërish pjesë e serialit ‘O sa mirë’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:16, 13 February 2018
Kryeparlamentari Kadri Veseli do të jetë sërish pjesë e serialit 'O sa mirë'.

Bazuar në disa fotografi të publikuar në faqen kryesore në Instagram të po këtij seriali bëhet e ditur se ai do të ketë njërin nga rolet brenda ‘O sa mirë’ me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, shkruan lajmi.net

Në imazhet e publikuara, Veseli shihet i veshur me duksin në të cilin shkruan #kosova10.

Kujtojmë se ‘O sa mirë’ mbetet njëri ndër serialet më të shikuara në vend me drejtoreshë shkolle, Adelina Ismailin./Lami.net/

A thu a, si i ka gjetur shkollen???

A post shared by O Sa Mirë Official (@o_sa_mire_official) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO