Juve dhe Man Utd pas Andre Gomesit – Lajmi.net
Juve dhe Man Utd pas Andre Gomesit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 21:59, 16 June 2017
Juventus dhe Manchester United janë në garë për mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes.

Mesfushori i lindur në vitin 1993, që një vit më parë nga Valencia iu bashkua Barcelonës, këtë verë mund të ndryshojë sërish skuadër.

Është Juventusi dhe Manchester United që po shprehin interesim për të.

Lajmi është bërë i ditur në medien e njohur spanjolle ‘AS’, përcjell lajmi.net.

24 vjeçari që në vitin 2016 u shpall kampion i Evropës me Portugalinë, nuk ka pasur një sezon për t’u mbajtur mend te Barcelona në vitin e parë si lojtar i kësaj skuadre./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3