Joshua – Klitschko, vjen lajmi i pritur nga të gjithë tifozët e boksit (FOTO) – Lajmi.net
Joshua – Klitschko, vjen lajmi i pritur nga të gjithë tifozët e boksit (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:19, 6 June 2017
Lajm i madh për adhuruesit e boksit.

Anthony Joshua do të takohet në revansh me Wladimir Klitschkon.

Promotori i boksierit britanik, Eddie Hearn ka konfirmuar lajmin se Joshua dhe Klitschko do të takohen për herë të dytë pas fitores së Joshuas në Wembley Stadium në prill, shkruan “Sky Sports”.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion