Joshua bëhet horë nga dy komentues në Instagram (VIDEO) – Lajmi.net
Joshua bëhet horë nga dy komentues në Instagram (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 18:45, 11 May 2017
Kampioni në fuqi i botës në boks, Anthony Joshua ka marrë një surprizë të pakëndshme gjatë mëngjesit të sotëm.

28-vjeçari ka postuar një video në profilin e tij në Instagram, teksa tregon se para orës 8 i ka trokitur një person në derë për të bërë teste droge, raporton Albeu.

Dy pyetjet e tij ishin: A keni përdorur ndonjë simulues në dy javët e fundit? A keni dhuruar gjak në 3 javët e fundit?

Joshua është përgjigjur me “Jo” në të dyja rastet. Kujtojmë që pak javë më parë britaniku u shpall kampion bote pasi fitoi me KO teknik në raundin e 10-të sfidan ndaj Klitschkos.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO