Januzaj tregohet i madh, ia falë fanellën tifozit shqiptar në prezantim te Sociedadi (VIDEO) – Lajmi.net
Januzaj tregohet i madh, ia falë fanellën tifozit shqiptar në prezantim te Sociedadi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:33, 13 July 2017
Adnan Januzaj i ka dhuruar një tifozi shqiptar fanellën e tij më numër 8 te Real Sociedad.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, sot është prezantuar te Real Sociedad, pas largimit nga Manchester United.

22 vjeçari në Spanjë u prit edhe nga tifozë shqiptarë, të cilët e pritën me flamur të Kosovës dhe të Shqipërisë.

E në fund, Januzaj vendosi që fanellën e tij me numër 8 t’ia falë ndonjërit nga tifozëve që ishin në stadium, dhe në fund vendosi që atë t’ia dhurojë tifozit shqiptar, të cilin edhe e përqafoi./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Adnan Januzaj, Real Sociedad

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool