Ja me kë është në pushime Engjëllusha Salihu (Foto) – Lajmi.net
Ja me kë është në pushime Engjëllusha Salihu (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:23, 13 September 2017
Pas një sezone të ngarkuar me dasma ku këndoi bashkë me nënën e saj, ka filluar pushimet.

Por, Engjëllusha Salihu nuk është e vetme në plazhet e pishinat e bukura, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet se ka etiketuar motrën e saj Gresën dhe një vajzë tjetër.

Kështu, ato së bashku po marrin rreze dielli dhe po argëtohen së bashku./Lajmi.net/

21742145_2383853431840144_1124474173_o

Fjalët kyçe: Engjëllusha Salihu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball