Ja cilat çifte po e kalojnë Shën Valentinin bashkë – Lajmi.net
Ja cilat çifte po e kalojnë Shën Valentinin bashkë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:30, 14 February 2018
Foto Ilusturese
Foto Ilusturese
Është dita e të dashuruarve.

E janë dy çifte të njohura të shoubizit shqiptar që kanë vendosur që këtë datë ta festojnë së bashku, shkruan lajmi.net

Fjala është për Labin e Qëndresen dhe Sinanin e Andrrën.

Sinani dhe Labi në rrjetet sociale kanë hedhur fotografi nga vendi ku po festojnë e që duket që është mjaft romantik!/Lajmi.net/

screenshot_3 screenshot_2

Fjalët kyçe: Labi Sinani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master