Ja çfarë bëri e dashura e Mesut Ozilit, për ndeshjen e parë të tij (Foto) – Lajmi.net
Ja çfarë bëri e dashura e Mesut Ozilit, për ndeshjen e parë të tij (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:49, 12 August 2017
Modelja dhe aktorja turke, Amine Gulse prej kohës kur u bë publike lidhja e tyre nuk fsheh asgjë në lidhje me ta.

Pas pushimeve, Ozil i është rikthyer fushës së futbollit dhe në ndeshjen e parë e pranishme ishte edhe e dashura e tij, shkruan lajmi.net.

Amine ka publikuar disa foto në rrjete sociale, ku në njërën nga to ka shkruar “Loja e parë e sezonës”.

Ajo ka ndarë me ndjekësit edhe një foto të sajën teksa shikonte ndeshjen ku luante i dashuri i saj dhe në këtë foto dukej mahnitëse. /Lajmi.net/

 

 

 

Fjalët kyçe: amine gulse, Mesut Ozil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool