iPhone 8 vjen në 3 ngjyra, cilen do ta merrnit? – Lajmi.net
iPhone 8 vjen në 3 ngjyra, cilen do ta merrnit?
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:31, 12 September 2017
iPhone 8 do të vijë në treg në tri ngjyra.

iPhone 8 dhe 8 Plus, do të jenë në ngjyrë të argjend, gri dhe ngjyrë të re ari, transmeton lajmi.net

Ekrani i iPhone 8 do të jetë 4.7 inch ndërsa iPhone 8 plus 5.5 inch dhe si asnjëherë më parë është bërë më i qëndrueshëm sipas Phil Schiler./Lajmi.net/ 

 

Fjalët kyçe: iPhone 8

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble