Inter gjobitet për sjelljen e tifozëve në ndeshjen ndaj Napolit – Lajmi.net
Inter gjobitet për sjelljen e tifozëve në ndeshjen ndaj Napolit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:43, 13 March 2018
Tifozët e Interit ofenduan Napolin menjëherë në minutat e para të ndeshjes.

Inter është gjobitur pas ndeshjes me Napolin në Serie A.

Lega Serie A e ka publikuar sot raportin disiplinor ku mësohet se Interi është gjobitur me 10.000 euro për thirrje fyese ndaj ekipit rival.

Tifozët e Interit ofenduan Napolin menjëherë në minutat e para të ndeshjes, përcjell “lajmi.net”.

Inter dhe Napoli u ndanë në barazim pa gola. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble