I riu që kishte 21 të dashura nëpër botë, me qëllim për të mos paguar hotelet – Lajmi.net
I riu që kishte 21 të dashura nëpër botë, me qëllim për të mos paguar hotelet
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:21, 6 February 2018
Një 25-vjeçar duket se ka gjetur zgjidhjen për të shëtitur botën dhe për të mos shpenzuar asnjë qindarkë për akomodimin nëpër hotele.

Anthony Botta nga Belgjika, tregon se zgjidhja e tij është unike pasi e lejon të udhëtojë dhe të mos shpenzojë e kjo falë aplikacionit Tinder i cili e lidh atë më vajza të ndryshme me të cilat kalon natën kur ndodhet atje.

Ai thotë se gjatë rrugëtimit të tij është takuar me 21 vajza dhe ka kaluar natën në shtëpitë e tyre pa dhënë detaje të tjera nëse ka bërë dashuri me vajzat që ka njohur apo vetëm ka fjetur gjumë në shtëpitë e tyre.

A nuk është një zgjidhje interesante kjo?

Fjalët kyçe: 21 te dashura, hotelet, pagese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3