Hapet salla e dytë e Kardiokirurgjisë – Lajmi.net
Hapet salla e dytë e Kardiokirurgjisë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 7:32, 13 June 2018
Sot bëhet hapja e sallës së dytë të Kardiokirurgjisë dhe Kujdesi Intensiv i dytë i Kardiokirurgjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

Në hapje do të jetë prezent edhe ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili.

Kohë më parë ishte hapur salla e kujdesit e Kardiologjisë, e cila ofron trajtim shëndetësor 24 orë për pacientët.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO