Gruaja lind në mes të rrugës dhe kthehet me foshnjën në krahë në shtëpi – Lajmi.net
Gruaja lind në mes të rrugës dhe kthehet me foshnjën në krahë në shtëpi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:34, 5 September 2017
Ndërsa bënte Pazar në qytetin Guangdong në Kinë, një gruaje i plasën ujërat në mes të rrugës.

Video ështëbërë virale ne rrjetet sociale, ku tregojnë gruan e cila lind fëmijën e saj në rrugë. Menjëherë të pranishmit u afruan për t’i dhënë ndihmë gruas, duke i sjellë karrige dhe letra.

Gjithashtu menjëherë mbërriti edhe një mjek i cili u kujdes për foshnjën e sapolindur. Për fat të mirë nuk pati komplikacione lindjeje. Gruaja shihet më pas duke ecur me qeset në njërën dorë dhe foshnjën në dorën tjetër duke shkuar në shtëpi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gruaja, Kinë, lindje, Rrugë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble