Goli më i çuditshëm i vitit në Kosovë vjen pikërisht në derbin Trepça ’89-Prishtina (VIDEO) – Lajmi.net
Goli më i çuditshëm i vitit në Kosovë vjen pikërisht në derbin Trepça ’89-Prishtina (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:37, 7 March 2017
Trepça '89 është në epërsi ndaj Prishtinës falë golit të John John, i cili ishte vërtetë shumë i çuditshëm.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals