Gjithmonë i abuzuar, transformohet në qenin më të besueshëm – Lajmi.net
Gjithmonë i abuzuar, transformohet në qenin më të besueshëm
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:18, 2 December 2017
Ky qen kishte qenë gjithmonë i abuzuar. Nuk ishte mësuar asnjëherë që të merrte dashuri dhe kujdes, shkruan lajmi.net

 

Kjo ka ndodhur derisa kjo grua erdhi dhe filloi ta prekë atë. Mirëpo ai qau në dhimbje, pikërisht për shkak se nuk kishte ndjerë asnjëherë prekje të butë.

Megjithatë, nuk kaloi shumë kohë dhe ai u transformua në qenin më të besueshëm., ngase një kujdes i tillë kishte qenë nevoja e tij më e madhe.

Dhe sigurisht, shpërblimi nuk mungoi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: qen i abuzuar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown