Gjithçka gati për koncertin e Dua Lipës në Gërmi – Lajmi.net
Gjithçka gati për koncertin e Dua Lipës në Gërmi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:59, 10 August 2018
Festivali “Sunny Hill” është gati të nis edicionin e tij të sivjetmë, sonte me natën e parë.

Nuk janë të paktë emrat që do të ngjiten në skenë për të ndezur atmosferën para publikut shqiptar, shkruan lajmi net.

Përpos disa këngëtarëve shqiptare, në mesin e tyre do të jetë edhe artistja me famë botërore, Dua Lipa. Dyert e festivalit janë hapur në orën 14:00, ku siç duket tashmë gjithçka është gati.

Lajmi.net, pak më parë solli qytetarët teksa kishin arritur në Gërmi, pishinën e po ashtu edhe kampet që nuk po shfrytëzohen edhe aq shumë.

Ndërsa tani, mund t’i shikoni pamjet dhe aktivitetet në tërësi në kuadër të këtij koncerti të madh. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO