Gjiko dhuron ushqim për ata që kanë nevojë dhe ndihmon “SOS Fshatrat e Fëmijëve” – Lajmi.net
Gjiko dhuron ushqim për ata që kanë nevojë dhe ndihmon “SOS Fshatrat e Fëmijëve”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:17, 7 December 2018
Gjiko është njëri ndër reperët më të suksesshëm në vend.

Gjiko gjatë ditës së sotme bashkë me moderatorin Labinot Gashi kanë dhuruar bukë për ata që kanë nevojë, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj, reperi edhe një herë tregoi anën humane, ai ka vizituar “SOS Fshatrat e Fëmijëve” duke ndihmuar iniciativën e blerjes së kartolinave për t’i ndihmuar fëmijët.

Kjo iniciativë e reperit është mirëpritur dhe ka marrë komente pozitive nga të gjithë dhe ngjashëm kishte vepruar edhe një herë tjetër.

Kujtojmë që reperi është duke finalizuar projektin me Butrint Imerin, të cilin do ta publikojnë së shpejti. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO