Gjermanët tallen keq me shqiptarët përmes një videoje – Lajmi.net
Gjermanët tallen keq me shqiptarët përmes një videoje
Autori: Lajmi.net FunLajmeNacionale 16:24, 7 December 2017
Një video që po qarkullon në rrjete sociale dhe e cila është bërë nga ndonjë shtetas gjerman, i paraqet shqiptarët në një mënyrë jo të këndshme.

Ata janë tallur keq duke luajtur rolin e një shqiptari dhe duke i shfaqur ata si të vrazhdë dhe të dhunshëm në komunikim me të tjerët.

Por jo vetëm kaq, në këtë video, lihet të kuptohet se shqiptarët janë shumë mendjemëdhenj dhe të gatshëm për të sulmuar.

Madje në çdo të dytën fjalë, sipas tyre, shqiptarët shahen me nënë.

Për më shumë, shikojeni videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO