Gati për “helikopterin” personal?! – Lajmi.net
Gati për “helikopterin” personal?!
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 1:00, 6 September 2017
Transporti i së ardhmes gjithnjë imagjinohet me automjete personale fluturuese dhe nuk janë të pakta kompanitë që po investojnë në këtë fushë.

Por mesa duket, e para që po ia arrin këtij suksesi është një Bankë në Rusi, e cila ka njoftuar se do të investojë miliona dollarë në krijimin e makinave të së ardhmes.

E sipas tyre kjo e ardhme nuk do të jetë larg, pasi modelet e para parashikohet të dalin në shitje vitin e ardhshëm, me një çmim modest prej 40 mijë eurosh. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Helikopteri personal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool