Galaxy Note 9 – super-kompjuteri që mund ta mbani në gjep (Video) – Lajmi.net
Galaxy Note 9 – super-kompjuteri që mund ta mbani në gjep (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:38, 9 August 2018
Galaxy Note 9 po konsiderohet si një super-kompjuter që mund ta mbani në gjep.

Kjo pasi atë mund ta lidhni me kompjuterin tuaj nëpërmjet Samsung DeX me kompjuterin tuaj, transmeton lajmi.net

Prezantimi performancave të shkëlqyera të smartfonit po vazhdon dhe ju mund ta shihni atë në videon mëposhtë LIVE./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO