Galaxy Note 9 – ky është smartfoni më i avancuar në botë (Video) – Lajmi.net
Galaxy Note 9 – ky është smartfoni më i avancuar në botë (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:20, 9 August 2018
Galaxy Note 9 është duke u prezantuar tani.

Galaxy Note 9 po konsiderohet si telefoni më i avancuar deri më tani në treg, transmeton Lajmi.net

Note 9 vjen me një dizajn të jashtëzakonshëm dhe performanca të shkëlqyera me përmirësime nga modelet e mëparshme Note.

Note 9 vjen në 4 ngjyra të ndryshme./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO