Galaxy Note 9 – kamera më e fuqishme ndonjëherë në historinë e smartfonëve (Video) – Lajmi.net
Galaxy Note 9 – kamera më e fuqishme ndonjëherë në historinë e smartfonëve (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:35, 9 August 2018
Është duke ndodhur tani - prezantimi i pajisjes më të fuqishme të teknologjisë së smartfonëve.

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë kamerën më të fuqishme në historinë e prodhimit të smartfonëve, transmeton Lajmi.net

Galaxy Note 9 do të ketë kamerë e cila stabilizon dritën dhe inçizon jashtëzakonisht bukur në flow dhe fast motion.

Gjithashtu Note 9 mundëson të shkrepni fotografi duke përdorur lapsin i cili është i pajisur me bluetooth dhe shumë gjëra brenda telefonit mund t’i bëni me të./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO