Galaxy Note 9 – 1 terabajt hapësirë të brendshme (Video) – Lajmi.net
Galaxy Note 9 – 1 terabajt hapësirë të brendshme (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:24, 9 August 2018
Samsung Galaxy Note 9 do të heqë problemin e hapësirës së smartfonëve përgjithmonë.

Galaxy Note 9 pritet të ketë një hapësirë magazinuese prej duke filluar nga 256 gigabajt, transmeton Lajmi.net

Note 9 do të ketë edhe versionin me 512 gigabajt, por gjithashtu nëpërmjet microSD ju mund ta rrisni këtë hapësirë deri në 1 terabajt hapësirë të brendshme./Lajmi.net/ 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO