Futbollisti i Superligës tallet me Lewandowskin pasi shënoi 4 gola (FOTO) – Lajmi.net
Futbollisti i Superligës tallet me Lewandowskin pasi shënoi 4 gola (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 19:47, 10 May 2017
Betim Haxhimusa ka thyer sot një rekord të futbollit kosovar, duke shënuar 4 gola për 10 minuta në ndeshjen ndaj Drenicës.

Pas sfidës ndaj kuqezinjve, Haxhimusa ka postuar në Facebook një foto, duke pyetur “kush është Lewandowski?”.

Sulmuesi i Gjilanit ironizoi pasi që edhe polaku kishte shënuar katër gola sa ishte pjesë e Borussia Dortmundit ndaj Real Madridit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy