Fun – Page 379 – Lajmi.net

Aktuale

Studenti bën seks me dele, thotë se ishte i stresuar për shkak të provimeve

Një student i cili qe stresuar shumë nga koha e provimeve, supozohet se ka bërë seks me një dele....

16 November, 2014Lexo më shumë

Shakatë me foton e Kim për Paper nuk kanë të ndalur (Foto)

Kim Kardashian është bërë subjet i shumë talljeve nëpër internet gjatë ditëve të fundit, pas zbulimit të trupit të saj për revistën Paper. Shikoni disa prej shakave që janë bërë me fotografitë e saj....

15 November, 2014Lexo më shumë

Fotografitë e bëra në kohë të përkryer

Shikoni disa prej fotografive të kapura në kohë të përkryer të cilat do të ju habisin. Këto fotografi janë realizuar pa e përdorur Photoshop-in fare....

15 November, 2014Lexo më shumë

Këta sigurisht se janë njerëzit më me fat në Turqi (Video)

Shikoni se si një grua dhe dy nxënës të shkollës së mesme për pak sa nuk e pësojnë keq nga një veturë që kishte humbur kontrollin dhe vinte në drejtim të tyre....

15 November, 2014Lexo më shumë

Gruaja e vdekur kalon 11 orë në morg, zgjohet dhe shkon në shtëpi

Një familje që nënshkroi certifikatën e vdekjes së një gruaje 91 vjeçare ishin tronditur kur ajo u kthye në shtëpi nga morgu pas 11 orëve....

14 November, 2014Lexo më shumë

Top fotografitë që do të mund të përfundonin tragjikisht (Foto)

Shpesh, për të bërë një fotografi të bukur dhe madhështore, shumica e njerëzve e rrezikojnë veten vetëm për t'i bërë ato. Ju sjellim disa prej fotografive që do të mund të përfundonin në mënyrë tragjike....

14 November, 2014Lexo më shumë

E transformon veten në fytyrat e të famshmëve (Foto)

Shikoni se si kjo grua e transformon fytyrën e saj në shumë personazhe të njohura si Rambo dhe Toni Montana....

13 November, 2014Lexo më shumë

Aftësia e kësaj vajze do të ju lë pa mend (Foto)

Një vajzë japoneze e quajtur Hikaru Cho është një artiste e pikturimit të trupit dhe një eksperte e iluzionit. Shikoni se çfarë ka krijuar ajo me vizatimet e saj nëpër trupa të njerëzve të ndryshëm....

13 November, 2014Lexo më shumë

Ia prenë flokët me shpatë të samurajëve (Video)

Shikojeni se si një stilist përdorë një shpatë të samurajëve për t’ia prerë flokët një klienti....

13 November, 2014Lexo më shumë

Kur metrotë bëhen art (Foto)

Jemi mësuar të mendojmë për arkitekturën bashkëkohore, duke u fokusuar tek instalacionet në shkallë të gjerë....

13 November, 2014Lexo më shumë

Shampanja dykrenare (Foto)

Kompania e famshme e verërave franceze, Millesime ka ofruar një shampanjë unike për adhuruesit e kompanisë së saj....

12 November, 2014Lexo më shumë

E zë gruan e shokut me dikë tjetër, e poston provën në YouTube (Video)

Në këtë video shfaqet një grua e cila ishte duke u puthur me një burrë dhe më pas ajo ballafaqohet me shokun e burrit të saj, i cili e incizon tradhtinë e saj....

12 November, 2014Lexo më shumë

Vogëlushi sirian e shpëton jetën e një vajze nga snajperi (Video)

Kjo video e këtij djaloshi të vogël që e shpëton jetën e një vajze tjetër nga mbytja me snajper do të ju bëjë që të emocionoheni. Është një mrekulli që ata shpëtuan....

12 November, 2014Lexo më shumë

E filmoi vajzën e tij prej lindjes deri në moshën 14 vjeçare, rezultatet dolën emocionuese

Një regjisor holandez e bëri një film të shkurtër të së bijës së tij, që nga lindja e saj e deri në moshën 14 vjeçare. Rezultatet e këtij filmi të shkurtër janë emocionuese....

12 November, 2014Lexo më shumë

Loja “Autochthonous”, e gatshme për tu shkarkuar

OnAir Media ka krijuar një lojë me emrin “Autochthonous”, të cilën mund ta shkarkoni në Google Play....

12 November, 2014Lexo më shumë

Nga një shtëpi e thjeshtë dhe e lirë shëndrrohet në një shtëpi të ëndrrave (Foto)

Një njeri i quajtur Steve Areen filloi ndërtimin e një shtëpie të thjeshtë në Tajlandë, por që i doli të jetë shtëpia e ëndrrave të tij. Shikoni rezultatet mahnitëse se si një shtëpi e thjeshtë nga gërmimet në dhe bëhet një shtëpi mahnitëse....

12 November, 2014Lexo më shumë

Selfiet më të mrekullueshme në botë (Foto)

Shikoni disa prej fotografive më të mrekullueshme të bëra në stilin selfie....

11 November, 2014Lexo më shumë

Aplikacionet sekrete të iPhone që vetëm punonjësit e Apple kanë qasje në to

Mësoni cilat janë aplikacionet që mbahen sekret nga Apple dhe që kanë qasje në to vetëm punonjësit e kompanisë. ...

11 November, 2014Lexo më shumë

Kërcimi më i ‘çmendur’ me motoçikletë (Video)

Shikojeni kërcimin më të lartë me motoçikletë që e keni parë ndonjëherë....

10 November, 2014Lexo më shumë

Transformon makinën në një qen pastor

Dave Isaac, një blegtor nga Sussex, Angli ka transformuar makinën e tij të vjetër Peugeot në një qen të vërtetë pastor....

10 November, 2014Lexo më shumë

Lojës GTA V i përmirësohet grafika (Video)

Me përmirësimin në grafikë që ka marrur loja shumë e popullarizuar GTA V, tani duket shumë reale....

9 November, 2014Lexo më shumë

Vetura e mbushur me drogë ‘ngulet’ në kamion (Video)

Një shpërndarës droge në Kinë e morri gjumi duke e vozitur veturën e tij plot drogë dhe kështu u përplas në një kamion i cili e tërhoqi zvarrë për 7km....

9 November, 2014Lexo më shumë

3 gjërat më të çuditshme që janë vjedhur ndonjëherë

Mësoni se cilat kanë qenë tre gjërat më të çuditshme që janë vjedhur ndonjëherë....

8 November, 2014Lexo më shumë

Ja çfarë ndodhë nëse fusni ve në një mikroval (Video)

Nëse e keni pyetur veten ndonjëherë ‘çfarë do të ndodhte nëse i fusni 170 ve në një mikroval?’, atëherë përgjigja juaj sigurisht se do të ishte gabim. Shikojeni këtë eksperiment me ve në mikroval dhe do të çuditeni me rezultatin....

7 November, 2014Lexo më shumë

Godet përsëri “Spiderman-i i Kosovës” (Video)

Në Facebook para disa javëve kishte dalur një video e një personi që kërcente nga kati në kat të objekteve që dukej të ishte në Prishtinë. Tani personi i njohur me nofkën 'Spiderman-i i Kosovës' ka realizuar një video tjetër....

7 November, 2014Lexo më shumë

Qielli i Skocisë (Foto)

Dhjetëra grupe migrimi të zogjve kanë dizenjuar qiellin e Skocisë me formacione spektakolare....

7 November, 2014Lexo më shumë

I propozoi martesë në mes të audicionit në X Factor (Video)

Ky është ndoshta propozimi më emocionues për martesë i bërë ndonjëherë....

6 November, 2014Lexo më shumë

E hedhin shokun e dehur nga kati i dytë në borë (Video)

Disa shokë kaluan një natë në një vend malor së bashku këtë tetor, por njëri prej tyre ishte bërë i dehur tapë. Ja çfarë i bënë ata atij....

6 November, 2014Lexo më shumë

Shakaja më e mirë me merimangë që e keni parë ndonjëherë (Video)

Një video e shfaqur në internet e tregon një shaka që një djalosh ia ka bërë një femre me aplikacionin e ashtuquajtur ‘Spider App’....

6 November, 2014Lexo më shumë

Kur ndarja është ‘e ëmbël’, tortat për divorcin (Foto)

Ka mënyra të ndryshme për të përballuar ndarjen. Ka nga ata që e marrin me ironi dhe vendosin të festojnë fundin e madh të historisë së dashurisë....

6 November, 2014Lexo më shumë

Meteori që ndriçoi qiellin të hënën në Japoni (Video)

Një ‘top i zjarrtë’ i pabesueshëm shpoi qiellin e natës në Japoni dhe u identifikua si një lloj meteori i njohur si bolid nga astronautët....

5 November, 2014Lexo më shumë

Gomari bie në pusetë, shpëtohet nga zjarrfikësit

Një njeri po e shëtiste qenin e tij dhe papritmas e pa një gomar që kishte rënë në pusetë. Ai njëherë mendoi se është lodër, por më pas e vërejti se ai është i vërtetë....

5 November, 2014Lexo më shumë

Australi, fenomen i rrallë në qiell

Çfarë ndodh mbi Vonthaggi? Kjo ka qenë pyetja e shumë njerëzve që teksa janë zgjuar mëngjesin e të martës në qytetin jugor të Melburn, duke fotografuar një fenomen të rrallë në qiell....

5 November, 2014Lexo më shumë

Hello Kitty mbush 40 vjeç

Japonia, dhe jo vetëm, është në festë për 40-vjetorin e Hello Kitty, macja pa gojë më e famshme në botë....

4 November, 2014Lexo më shumë

E parkon aeroplanin para kafenesë për të pirë një pije (Foto)

Një njeri e parkoi një aeroplan poshtë një rruge në Australi para një lokali, për të marrë një pije, por u akuzua më pas nga policia....

3 November, 2014Lexo më shumë

Call of Duty: Advanced Warfare Day Zero zyrtarisht në shitje

Mijëra adhurues të lojërave nga Mbretëria e Bashkuar do të kenë mundësinë që t'i blejnë kopjet e para të lojës së re të Call of Duty, Advanced Warfare Day Zero....

3 November, 2014Lexo më shumë

Të udhëtosh në bordin e metrosë së 1904

Metroja e Big Apple ka mbushur 110 vjeç. Për të nderuar këtë ditëlindje të veçantë, Google ka organizuar një tur virtual në Neë York Transit Museum, duke realizuar një udhëtim të vërtetë në kohë...

3 November, 2014Lexo më shumë

Prototipi i veturës fluturuese zbulohet në Vjenë (Video)

Kompania sllovake AeroMobil ka zbuluar veturën fluturuese në festivalin 'Pioneers' në Vjenë....

1 November, 2014Lexo më shumë

Dhjetë universitetet e parapëlqyera nga miliarderët

A e keni menduar ndonjëherë se në cilat universitete kanë studiuar miliarderët? ...

1 November, 2014Lexo më shumë

Kamera e fshehtë e Halloween

Kjo është njëra ndër videot më të mira të kamerës së fshehur gjatë Halloween....

31 October, 2014Lexo më shumë

Si Shazam për këngë, ky aplikacion e njeh llojin e zogjëve nga cicërima e tyre

Keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë zogu ishte ai që e dëgjuat përgjatë ecjes tuaj apo kur jeni zgjuar në mëngjes? Ka një aplikacion që do t'ju ndihmojë t'i gjeni llojet e zogjëve vetëm përmes cicërimes së tyre....

31 October, 2014Lexo më shumë

5 lojërat më të frikshme të vitit

Pasi që sot është Halloween, ju sjellim 5 lojërat më të frikshme të vitit....

31 October, 2014Lexo më shumë

Selfie me Peshkaqenin e Bardhë

Selfie është bërë një nga momentet më të bukura dhe të çuditshme këto ditë....

31 October, 2014Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball