Fun – Page 323 – Lajmi.net

Aktuale

Ky është muzeu i iluzioneve

Është një muze ku ajo që sheh nuk duhet besuar. Muzeu i iluzioneve do të hapet pas pak ditësh në qytetin e New York....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Ndotja nga plastika. Studiuesit: Ndodhet kudo në mjedis

Studimet tronditëse që tregojnë se mikroplastika është gjithandej, duke ndotur detet dhe qiejt e botës, dalin në përfundimin se një rol në përhapjen e saj kanë edhe insektet....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Coca-Cola po studion pijen e re me kanabis

Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabis....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Virusi vdekjeprurës i bimëve që po i shkatërron trëndafilat

Një sëmundje e pashërueshme e bimëve po shkakton dëme të mëdha në biznesin e rritjes së trëndafilave....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Coca Cola dhe Cannabis drejt një bashkëpunimi

Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabis....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Prekëse! Nusja vallëzon me vjehrrën e saj e cila është në karrocë

Mund të jetë dasma më e vecant nga gjitha ato që kemi parë deri më tani.Në shihet derisa nusja vallëzon me burrin e saj dhe vjehrren e saj....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Kështu e mbron pastori gjerman pronarin e tij

Qentë janë kafshë të pabesueshme. Ata janë me të vërtetë miqtë më të mirë të njerëzve, miqësi kjo që është kultivuar përgjatë shekujve....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Fotografi që tregojnë pasagjerë të bezdisshëm, pranë të cilëve nuk do të donit të uleshit asnjëherë! (Foto)

Ata që fluturojnë më shpesh me aeroplanë e dinë se shpesh mund të përballen me pasagjerë tjerë, disa prej tyre edhe të “pa sjellshëm”....

20 September, 2018 Lexo më shumë

Shteti me çmimet më të larta të cigareve në botë

Çmimi i cigareve në Australi nga 1 shtatori përsëri është rritur, për herë të dytë këtë vit....

20 September, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO