Fun – Lajmi.net

Aktuale

Ndodhë edhe kjo: I plotësohet dëshira për të qenë e verbër

Një grua e cila gjatë gjithë kohës ka fantazuar për të qenë e verbër, më në fund ia ka arritur qëllimit....

2 October, 2015 Lexo më shumë

Zyra e re e Facebook në Singapor është thjeshtë e mahnitshme (Foto)

Facebook ka hapur një zyre të re në zemër të një qendre tregtare në Singapor....

2 October, 2015 Lexo më shumë

I shkruan numrin e telefonit në biletë – martohet shoferi me pasagjeren

Kishte 6 vite që ndjente për pasagjeren e tij, madje i shkruante edhe numrin e telefonit në biletë. Tashmë ajo nuk është vetëm pasagjerja e preferuar, por është edhe bashkëshortja e tij....

2 October, 2015 Lexo më shumë

Ja se si delfini e shpton qenin në oqean (Video)

Një qen rastësisht rrëshqet nga varka dhe bie në ujë. Ndonëse përshtypja e parë është se ai do të sulmohet nga krijesat zotëruese të oqeanit, faktikisht ndodh e kundërta. ...

2 October, 2015 Lexo më shumë

Çfarë domethënie kanë etiketat e vendosura në fruta dhe perime?

Shumica e njerëzve i shohin këto kode si gjëra të thjeshta që tregojnë vendin e origjinës, por etiketat në disa fruta dhe perime tregojnë më shumë se vetëm vendin e origjinës....

2 October, 2015 Lexo më shumë

Çfarë ndodhë nëse i lani flokët me Coca-Cola? (Video)

Produktet e shtrenjta për flokë jo gjithmonë e kryejnë siç duhet punën për të cilën janë krijuar....

2 October, 2015 Lexo më shumë

Njihuni me 50-vjeçaren që duket si Marylin Monroe (Foto)

Të dukesh si ndonjë i famshëm sigurisht se ka një anë të mirë të saj....

2 October, 2015 Lexo më shumë

Momenti emocionues kur luanët e cirkut përjetojnë lirinë për herë të parë (Video)

Ky është momenti emocionues kur dy luanë të cirkut përjetuan për herë të parë lirinë....

2 October, 2015 Lexo më shumë

Njerëz nga e gjithë bota tregojnë ngacmimet që meshkujt ua bëjnë femrave në vendet e tyre (Video)

Normalisht, në çdo vend të botës meshkujt u ‘lëshojnë’ fjalë femrave të ndryshme rrugës të cilat i tërheqin ata....

2 October, 2015 Lexo më shumë

‘Profeti’ i krishterë i Zimbabve ecë me këmbë në ajër (Video)

Ta shohësh atë në këtë video mund të duket e besueshme, por pak njerëz do të mashtroheshin për të menduar se kjo video është një mrekulli e tij....

2 October, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO