Foto e liderëve botëror e samitit G7 bëhet hit në internet (Foto) – Lajmi.net
Foto e liderëve botëror e samitit G7 bëhet hit në internet (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:10, 11 June 2018
Një fotografi e kancelares gjermane së bashku me Donald Trump në samitin e G7 jep shumë meme.

Presidenti amerikan Donald Trump bëhet hit në internet nga një foto gjatë takimit të liderëve botëror të G7 në Kanada.

Mosmarrëveshjet me udhëheqësit politikë të vendeve të tjera ishin të qarta në foton që u shpërnda midis të tjerave nëpërmjet llogarisë zyrtare të Instagram të kancelares gjermane Angela Merkel, transmeton lajmi.net.

Fotografia është ndarë dhe komentuar mijëra herë në rrjete të ndryshme sociale. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO