Foshnja në mënyrë dramatike vjen në këtë botë në sallën e emergjencës /VIDEO – Lajmi.net
Foshnja në mënyrë dramatike vjen në këtë botë në sallën e emergjencës /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:42, 10 February 2018
Një ngjarje mjaft interesante ka ndodhur me një grua që po linde.

Gjithkush është i ngazëllyer për të mirëpritur fëmijën e tyre në këtë botë. Por ky çift sigurisht kishte pjesën e tyre të kohës duke bërë këtë! Fëmija i tyre i vogël nuk mund të presë derisa mami i tij të shkojë në dhomën e sptalit, ai ishte shumë i etur për të dalë këtë botë qysh në korridor. transmeton lajmi.net.

Askush nuk do të kishte imagjinuar se kjo do të ndodhte, por kjo ndodhi! Dhe kështu i porsalinduri i tyre erdhi në botë, në një mënyrë mjaft interesante. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO