Formacionet zyrtare: Holandë – Itali (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Holandë – Itali (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:01, 28 March 2017
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes miqësore Holandë - Itali.

Formacionet zyrtare:

Holandë: Zoet; Tete, Martins Indi, Hoedt, Blind; Wijnaldum, Strootman, Klaassen; Lens, Memphis, Promes.

Itali:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels