Formacionet zyrtare: Chelsea – WBA – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Chelsea – WBA
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:03, 12 February 2018
Pas dy humbjeve radhazi, Chelsea do të kërkojë të rikthehet te fitorja në Premierligë.

‘Blutë’ në ‘Stamford Bridge’ presin WBA-në.

Ndeshja mes Chelsea dhe WBA do të fillojë nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Chelsea:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion