Finalizohet gjithçka, Elgit Doda jep lajmin e shumëpritur – Lajmi.net
Finalizohet gjithçka, Elgit Doda jep lajmin e shumëpritur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:15, 17 April 2018
Është finalizuar gjithçka dhe Elgit Doda shumë shpejt do ta publikoj projektin e tij më të ri muzikor.

‘Nuk ke faj’ mban titullin kënga të cilën ai ka kohë që po e paralajmëron, shkruan lajmi.net

”Vetëm pak ditë dhe publikohet kënga e re”, ka shkruar ai përkrah një videoje të shkurtër të hedhur në Instagram.

Kujtojmë se ky projekt muzikor është punuar nga 02 Records dhe vjen me klip.

E sa i përket jetës private Elgiti po shijon romancën e tij me Klea Hutën./Lajmi.net/

Vetëm pak ditë dhe publikohet kënga e re #NukKeFaj #O2Records @onima.co

A post shared by G I T I ® (@elgitdoda) on

A post shared by G I T I ® (@elgitdoda) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO