Fajt publikon klipin e këngës “Marijuana” (Video) – Lajmi.net
Fajt publikon klipin e këngës “Marijuana” (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:40, 17 July 2017
Fajt ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘Marijuana’ mban titullin kënga e tij më e re për tekstin dhe melodinë e së cilës është kujdesur vetë ai, shkruan lajmi.net

Projekti muzikor vjen i realizuar edhe në anën vizuele pjesë për të cilën janë kujdesur Black Fish Entertainment..

Kjo këngë është prodhim i producentit Genc Prelvukaj. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Fajt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2