Ermali me familje ikin për pushime (Foto) – Lajmi.net
Ermali me familje ikin për pushime (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:12, 20 March 2017
Krahas angazhimeve në profesionin e tyre, këngëtarët tanë gjejnë kohë edhe për relaks me familjes.

Këtë gjë e ka bërë edhe Ermal Fejzuallahu i cili mori gruan dhe fëmijët e shkuan për pushime, shkruan lajmi.net.

Është pikërisht qyteti bregdetar i Durrësit, destinacioni i çiftit të njohur.

Në bazë të disa imazheve që ka sjellë Ariana përmes rrjeteve sociale, duket se familja po ia kalon për mrekulli. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Ermali me familje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown