Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami – Lajmi.net
Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:00, 7 December 2017
Njihet si një nga prezantueset më të bukura.

Por, e tillë Elita Rudi është vetëm në fotografitë që i publikon vet, duke mos harruar faktin se shpesh është kritikuar për përdorim të shpeshtë të fotoshopit, shkruan lajmi.net.

Ajo kohë më parë ka publikuar një fotografi ku shihet në një dasmë dhe gjoksi i madh bëri që të flitet shumë për të.

Por, në fakt, Elita nuk ka një gjoks aq të madh.

Në një foto që e ka hedhur një shoqe e saj, prezantuesja shihet se kishte një gjoks me të rrafshët, madjet anash i kishte dal dhjami, duke mos dukur aspak seksi!

Nëse i krahasojmë dy fotot më poshtë, do e shohim se si duket ajo në të vërtetë!/Lajmi.net/

25086600_2438919923000161_1699927407_o24993046_2438919933000160_438477356_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO