Ekskluzive: Pas katër vitesh ky person largohet nga ‘O sa mirë’ – Lajmi.net
Ekskluzive: Pas katër vitesh ky person largohet nga ‘O sa mirë’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:09, 19 June 2017
Vjen edhe një largim nga seriali vendor 'O sa mirë', kësaj radhe nuk është fjala për aktorët, por për dikë tjetër.

Nga burime të Lajmi.net. mësohet se skenaristi Ard Islami nuk do të jetë më pjesë e serialit ‘O sa mirë”.

Nuk dihen shkaqet e largimit të tij nga seriali, por kjo gjë duket se do t’i kushtojë shumë serialit, pasi skenaristi është një faktor kyç në funksionimin e tij, shkruan lajmi.net.

Mësohet se Ardi do të largohet nga seriali në përfundim të këtij sezoni.

Këto ditë është raportuar se edhe ‘Zysha’, aktorja Olta Daku është larguar prej ‘O sa mirë’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO